Clean Room Solutions | G, M ir F klasių filtrai
16889
page-template-default,page,page-id-16889,ajax_fade,page_not_loaded,,qode-theme-ver-16.8,qode-theme-bridge,qode_header_in_grid,wpb-js-composer js-comp-ver-5.5.2,vc_responsive

G, M ir F klasių filtrai

PFM ir PFO / M filtrų plokščių diapazonas naudojamas šiurkščių dalelių filtravimui. Filtras yra pagaminta iš plokščio anoduoto metalo tinklo. Šis prietaisas idealiai tinka aplinkai, kuriai reikalingas didelis mechaninis stiprumas ir (arba) aukšta darbo temperatūra (iki 250 °C).

PFO / 6 – / 7 – / 8 – / 9 filtrų plokštės filtruoja smulkias daleles. Šis įrenginys išbandytas pagal EN 779: 2012 standartą. Filtras pagamintas iš gofruoto stiklo pluošto, kuris padidina filtravimo plotą ir surenka daugiau dulkių.

PFA / 6 – / 7 – / 8 – / 9 filtrai naudojami smulkių dalelių filtravimui. Šis filtras išbandytas pagal EN 779: 2012 standartą.

PFO / E, PFO / S ir PFO / H filtrų plokštės naudojamos pirmajame šiurkščių dalelių filtravimo etape. Šie filtrai buvo patikrinti pagal EN 779: 2012 standartą. Jų efektyvumas – G3-G4. Filtrų plokštės yra pagamintos iš gofruoto sintetinio pluošto, kuris padidina filtravimo plotą ir dulkių surinkimo pajėgumą.

PFA/4 ir PFA/5 filtrų plokštės naudojamos pirmajame stambių dalelių filtravimo etape. Šie filtrai buvo patikrinti pagal EN 779: 2012 standartą. Jų efektyvumas – G4-M5. Įrenginiai yra pagaminti iš medvilnės ir sintetinio pluošto. Abu yra gofruoti, todėl padidėja filtravimo plotas ir dulkių surinkimo pajėgumas.

PFC, PFE, PFS ir PFH filtrų plokštės naudojamos pirmajame stambių dalelių filtravimo etape. Šie filtrai ir buvo patikrinti pagal EN 779: 2012 standartą. Jų efektyvumas – G2-G4. Filtras plokščias, pagamintas iš sintetinio audinio.

PFP filtrų plokštės filtruoja šiurkščias daleles. Šis įrenginys yra plokščias, pagamintas iš stiklo pluošto.

SIGMA serijos LMF-KMF ypač efektyvūs filtrai atitinka griežčiausius oro kondicionavimo ir vėdinimo sistemų reikalavimus, kai reikalingas aukštas oro valymo lygis. Patalpų, kuriose yra šie filtrai, slėgis krinta minimaliai, jie sulaiko daug dulkių ir pasižymi dideliu mechaniniu atsparumu. Galima rinktis įvairių dydžių filtrus, todėl tinkamą ras net ir patys išrankiausi.

SIGMA serijos LH-KH ypač efektyvūs filtrai atitinka griežčiausius oro kondicionavimo ir vėdinimo sistemų reikalavimus, kai reikalingas aukštas oro valymo lygis. Patalpų, kuriose yra šie efektyvūs filtrai, slėgis krinta minimaliai, jie sulaiko daug dulkių ir pasižymi dideliu mechaniniu atsparumu. Galima rinktis įvairių dydžių filtrus, todėl tinkamą ras net ir patys išrankiausi.

SIGMA-BETA serijos AH-AS ypač efektyvūs ir semi-absolute filtrai yra labai siauri, gali būti montuojami į ventiliacijos groteles. Jie yra įvairių dydžių, oro srautas svyruoja nuo 66 iki 2700 m3 / h. Kadangi slėgis krenta iš lėto, sunaudojama labai nedaug ventiliatoriaus energijos. Visi filtrai parduodami su etiketėmis, nurodančiomis našumą.

FG MATGLASS filtro audinys yra pagamintas iš įvairaus skersmens stiklo pluoštų, tankiai paskirstančių oro srautą ir sujungtų specialiomis dervomis, leidžiančiomis kaupti daleles ir užtikrinti dulkių sulaikymą. Dulkes kaupianti talpa yra labai didelė. MATGLASS laikmenos privalumas yra jų nejautrumas oro medžiagoms. Įrenginys priklauso F1 klasei DIN 53438, gali veikti iki 120 ° C temperatūros, savaime aušinasi.

Dėl rekomendacijų ir detalesnės informacijos kreipkitės į mus.