Clean Room Solutions | Garso slopintuvai
17003
page-template-default,page,page-id-17003,ajax_fade,page_not_loaded,,qode-theme-ver-16.8,qode-theme-bridge,qode_header_in_grid,wpb-js-composer js-comp-ver-5.5.2,vc_responsive

Garso slopintuvai

MCA-MCPA serijos garso duslintuvai naudojami ten, kur garsai gali pakenkti darbuotojų klausai ir sveikatai. Jie sumažina ventiliatorių keliamą triukšmą.

RAS garso duslintuvai naudojami ten, kur garsai gali pakenkti darbuotojų klausai ir sveikatai. Jie sumažina ventiliatorių keliamą triukšmą.

AFO AL1 ir AL2 nuo garso apsaugančios sienelės yra skirtos slopinti oro kondicionavimo ir aušinimo įrenginių keliamą triukšmą. Jos praleidžia orą, todėl patalpos vėdinasi. Šias sieneles galima montuoti tiek ant sienų, tiek ant grindų ar lubų. Be to, jas nesunku pritaikyti prie įvairaus dizaino, nes rinktis galima iš įvairių spalvų ir apdailų.

SA ir SA-LF nuo garso apsaugantys skydeliai yra skirtos slopinti ventiliacijos ir oro kondicionavimo sistemų keliamą triukšmą. Jie sudaryti iš lygiagrečios formos cinkuoto plieno rėmo, kuriame yra garsą sugeriančių mineralinių skaidulų, apsaugotų stiklu.

Dėl rekomendacijų ir detalesnės informacijos kreipkitės į mus.