Clean Room Solutions | Parneriai
16695
page-template-default,page,page-id-16695,ajax_fade,page_not_loaded,,qode-theme-ver-16.8,qode-theme-bridge,qode_header_in_grid,wpb-js-composer js-comp-ver-5.5.2,vc_responsive

Parneriai

Rubber Fab

„Rubber Fab“ yra pirmaujanti aukštos kokybės sanitarinių tarpiklių, žarnų, žarnų sąrankų, vamzdelių, siurblių ir užpildų mašinų komponentų novatorė. „Rubber Fab“ gamina ir parduoda specializuotus prekių ženklų produktus, tokius kaip „Tuf-Steel®“, „Tuf-Flex®“, „Torque-Rite®“, „Smart Gasket®“, „Detectomer®“, „ADI Free®“ ir „Smart Clamp ™“.

Bausch&Stroebel

Gamybinė įranga skirta nesterilių ir sterilių skystų produktų pirminiam pakavimui: ampulių, buteliukų ir flakonų, vienkartinių švirkštų, kartridžų, insulino švirkštiklių. Procesas yra ypač griežtai reguliuojamas pagal GMP ir FDA rekomendacijas ir direktyvas. Atsižvelgdama į keliamus reikalavimus, įmonė gamina įrangą, kurios konceptualūs sprendiniai ir dizainas gali patenkinti griežčiausius klientų ir vartotojų reikalavimus.

Harro Höfliger

Šio prekių ženklo vardas siejamas su specialios paskirties pakavimo linijomis, pagamintomis pagal unikalius užsakovo reikalavimus. Tai įvairios plėvelių, blisterių, buteliukų pakavimo linijos ir sprendiniai. Kapsulių ir maišelių užpildymo mašinos, tablečių ir kapsulių standartiniai svėrimo įrenginiai su formatais, unikalūs svėrimo įrenginiai, kuriems formatai nereikalingi.

HAPA

Šveicarijos įmonė „HAPA“ yra viena patikimiausių integruotos spausdinimo įrangos gamintoja. Jos spaudintuvai pritaikyti tiesioginiam teksto ir paveiksliukų spausdinimui pakavimo įrenginiuose. Turėdami „HAPA“ įrangą, išvengsite daugybės nepatogumų susijusių su kokybe, terminais.

IHolland

Tai tablečių gamybai skirta įranga. Jei laikas ir kokybė jums svarbu, „iHolland“ – geriausias partneris gamyboje. Ieškodama sprendimų, įmonė bendradarbiauja tiek su užsakovais, tiek su mokslo bendruomene. Tai veda link pažangesnių, tvirtesnių, ilgaamžių prietaisų sukūrimo, o tai taupo vartotojo laiką ir mažina sąnaudas.

Uhlmann

Įmonė siūlo efektyviausias ir patikimiausias pakavimo mašinas ir linijas tabletėms, kapsulėms, ampulėms, buteliukams, švirkštams. „Uhlmann“ gali pateikti skirtingus prietaisus pakavimui į blisterius, kartonines dėžutes. Pakavimo linijos lengvai modifikuojamos pagal užsakovų pageidavimus. Yra galimybė integruoti įrangą su kitų kompanijų mašinomis.

Sagicofim

Pasaulinio lygio įmonės gaminami filtrai švarioms patalpoms yra ypač patikimi. Priklausomai nuo švarių patalpų klasės, galimi įvairūs filtravimo įrenginiai, pradedant oro sklendėmis ir baigiant aktyvuotos anglies ar HEPA filtrais. Elementus pritaikome pagal jūsų išmatavimus. Tikriname jau esamus filtrus, randame nesandarias ertmes, padedame išspęsti įvairias filtravimo problemas.

UAB LS Consult

Prekiauja „Particle Measurement Systems“ gamintojo dalelių matuokliais. Priklausomai nuo švarių patalpų paskirties, dalelių matavimas atliekamas pagal esamą švarių patalpų standartą. Matavimo įranga gali būti stacionari, nuolat veikianti darbo patalpose, bei mobili, kuria galima pamatuoti visų patalpų užterštumą.

„LS Consult“ siūlo pagaminti būtent jūsų poreikius tenkinančią įrangą ir integruoti ją į jūsų bendrą monitoringo sistemą.

Atitest

Jau daugiau nei 50 metų „Air Techniques International“ (ATI) lyderiauja matuojant ir aptinkant kietąsias oro daleles ir teršalus. Ši įmonė kuria novatoriškus ir patikimus įrenginius, plačiai naudojamus užtikrinant biologinį saugumą, sertifikuojant švariąsias patalpas, farmacijos ir gynybos sektoriuje.

Particle Measuring Systems

„Particle Measuring Systems“ (PMS) įranga padeda nustatyti švarių patalpų užterštumo stebėjimo standartus. Su daugiau negu 60 patentuotų išradimų įmonė kuria techniką, didinančią darbo našumą bei leidžiančią priimti faktais pagrįstus sprendimus ir atitikti įvairius reikalavimus.

KAYE Amphenol

Jau beveik 60 metų prekių ženklo „KAYE Amphenol“ produkcija pirmauja itin tikslaus matavimo įrenginių srityje. Ši įmonė siūlo paprasto valdymo matavimo sistemas, kurias galima plačiai pritaikyti – nuo terminių procesų validacijos ir aplinkos stebėjimo iki jutiklių kalibravimo.