Clean Room Solutions | Paslaugos
16691
page-template-default,page,page-id-16691,ajax_fade,page_not_loaded,,qode-theme-ver-16.8,qode-theme-bridge,qode_header_in_grid,wpb-js-composer js-comp-ver-5.5.2,vc_responsive

Paslaugos

Švarių patalpų projektavimas

Švarių patalpų projektavimas – tai pirmasis etapas, be kurio neįsivaizduojama tolesnė veikla, todėl prieš pradėdami darbus, turėtume žinoti, kokia įranga ten stovės, kokia veikla numatoma ir kokie įrangos ir baldų išmatavimai bus reikalingi. Labai svarbu iš anksto numatyti elektros lizdų kiekį, kanalizacijos ir vandentiekio taškus. Taip pat užsakovas turėtų apsispręsti dėl standarto,  kurį turėtų atitikti švarios patalpos. „LS Consult“ gali įrengti švarias patalpas nuo ISO 1 iki ISO 9 klasės. Be to, įmonė siūlo ir švarių patalpų projektavimo darbus – pagal jūsų poreikius ir galiojančius reikalavimus galime suprojektuoti nuo kelių dešimčių iki kelių tūkstančių kvadratinių metrų patalpų.

Švarių patalpų montavimas

 

Suderinę detales, 6 žmonės pradeda dirbti jums. Priklausomai nuo patalpų ploto, surinkimas užtrunka nuo savaitės iki 2 mėnesių. „LS Consult“ įmonė, norėdama užtikrinti nepriekaištingą kokybę, visus darbus daro pati – pradedant grindų lyginimu ir baigiant sudėtingos monitoringo įrangos montavimu. Būtent dėl to net ir po 10-ties metų jūs gausite pilną techninį palaikymą. Montavimui naudojami aukščiausios kokybės daugiasluoksniai sienų moduliai, nerūdijančio plieno jungtys, naujausi 15 colių ekranai.

Filtrų patikra ir keitimas

Prieš keisdama, „LS Consult“ visada atlieka filtrų  ir visos patalpų filtravimo sistemos patikrą. Kiekvienas filtras po patikros gauna protokolą, kuriame matoma jo būklė. Radus filtrą, jau neatliekantį savo funkcijos, siūloma jį pasikeisti.

Priežiūros paslaugos

Atliekame įrangos, švarių patalpų, procesų testavimo, kvalifikavimo ir validavimo darbus, švarių patalpų projektavimą ir statybos priežiūrą. Organizuojame švarių patalpų valymo ir priežiūros mokymus užsakovams jų pačių patalpose.

Įrangos validacija

 

Parengiame ataskaitą, matavimo protokolą ir planą, atliekame matavimus ir pateikiame išvadas. Validuojame:

Švarias patalpas;

Laminarinio srauto spintas;

Gamybos ir pakavimo įrangą;

Šaldytuvus;

Krio kameras;

Autoklavus;

Depirogenizacijos tunelius;

Termo purtykles;

Termostatus;

Liofilizatorius;

Centrifūgas;

Kompiuterines sistemas;

Sandėlius ir krovininius automobilius:

Spektrofotometrus ir kitą laboratorinę įrangą;