Clean Room Solutions | Sklendės ir oro srautą kontroliuojantys įrenginiai
16963
page-template-default,page,page-id-16963,ajax_fade,page_not_loaded,,qode-theme-ver-16.8,qode-theme-bridge,qode_header_in_grid,wpb-js-composer js-comp-ver-5.5.2,vc_responsive

Sklendės ir oro srautą kontroliuojantys įrenginiai

HVAC oro srautą kontroliuojantis įrenginys cirkuliaciją reguliuoja sklendėmis. Jos leidžia nusistatyti kelias režimus, taip praplečiamos naudojimo galimybės ir patogumas.

RSVB serijos VAV srauto reguliatoriai skirti silpnesniam oro srauto valdymui. Jie ypač taupo energiją, gali automatiškai valdyti lauko oro srautą, tinka sparčiam greičiui (iki 14 m / s). Naudojant šį prietaisą, galima tiksliai nuskaityti ir kontroliuoti oro srautą, nepriklausomai nuo bet kokio sistemos slėgio pokyčio.

RSVC serijos VAV srauto reguliatoriai gali automatiškai valdyti lauko oro srautą, apdorojimą ir tiekiamą patalpoms. Jie tinka sparčiam oro greičiui (iki 14 m / s), taupo energiją. Naudojant šį prietaisą, galima tiksliai nuskaityti ir kontroliuoti oro srautą, nepriklausomai nuo bet kokio sistemos slėgio pokyčio.

RSVQ serijos VAV srauto reguliatoriai gali automatiškai valdyti lauko oro srautą, apdorojimą ir tiekiamą patalpoms. Jie tinka sparčiam oro greičiui (iki 12 m / s), taupo energiją. Naudojant šį prietaisą, galima tiksliai nuskaityti ir kontroliuoti oro srautą, nepriklausomai nuo bet kokio sistemos slėgio pokyčio.

VRK apskrito srauto reguliatoriai yra skirti pastovaus oro tūrio (CAV) vėdinimo ir kondicionavimo sistemoms. Jie išlaiko iš anksto nustatytą srautą (su nuokrypiu iki 5%) be išorinių maitinimo šaltinių.

VRRK stačiakampiai srauto reguliatoriai skirti pastovaus oro tūrio (CAV) vėdinimo ir kondicionavimo sistemoms. Jie išlaiko iš anksto nustatytą srautą (su nuokrypiu iki 5%) be išorinių maitinimo šaltinių.

GT010EN orą kontroliuojanti sklendė skirta oro srautams ir slėgiui kondicionavimo, vėdinimo sistemose bei oro apdorojimo įrenginiuose reguliuoti, subalansuoti.

Aliuminio hermetiška kontrolinė sklendė skirta oro srautams ir slėgiui kondicionavimo, vėdinimo sistemose bei oro apdorojimo įrenginiuose reguliuoti, subalansuoti.

GT018-GT019 orą sandarinanti sklendė skirta oro srautams ir slėgiui kondicionavimo, vėdinimo sistemose bei oro apdorojimo įrenginiuose reguliuoti, subalansuoti.

GTE orą sandarinanti sklendė skirta oro srautams ir slėgiui kondicionavimo, vėdinimo sistemose bei oro apdorojimo įrenginiuose reguliuoti, subalansuoti.

GT015 orą sandarinanti sklendė skirta oro srautams ir slėgiui kondicionavimo, vėdinimo sistemose bei oro apdorojimo įrenginiuose reguliuoti, subalansuoti.

GT050 orą sandarinanti sklendė skirta oro srautams ir slėgiui kondicionavimo, vėdinimo sistemose bei oro apdorojimo įrenginiuose reguliuoti, subalansuoti.

GTA010 orą sandarinanti sklendė skirta oro srautams ir slėgiui kondicionavimo, vėdinimo sistemose bei oro apdorojimo įrenginiuose reguliuoti, subalansuoti.

GTA015 orą sandarinanti sklendė skirta oro srautams ir slėgiui kondicionavimo, vėdinimo sistemose bei oro apdorojimo įrenginiuose reguliuoti, subalansuoti.

GTC apvali sklendė reguliuoja ir valdo oro srautą žiediniuose ortakiuose.

WG / WAN įsiurbiamosios / išmetamosios grotelės su 50–100 mm ašmenų tarpais yra skirtos šviežio oro įsiurbimui ar oro išleidimui jo kondicionavimo ir vėdinimo sistemose.

GP grotelės stipriam slėgiui skirtos natūraliam oro įsiurbimui arba išleidimui, naudojant tik slėgio skirtumą iš abiejų pusių. Šio įrenginio ašmenys užsisklendžia automatiškai.

GP100K sklendė stipriam slėgiui skirta natūraliam oro įsiurbimui arba išleidimui, naudojant tik slėgio skirtumą iš abiejų pusių. Šio įrenginio ašmenys užsisklendžia automatiškai ir laisvai juda netrukdydamos oro tėkmei, kol slėgis abiejose grotelių pusėse tampa vienodas.

GP100KC sklendė stipriam slėgiui sujungtais ašmenimis skirta natūraliam oro įsiurbimui arba išleidimui, naudojant tik slėgio skirtumą iš abiejų pusių. Iš vidinės pusės ašmenys yra sujungti, todėl jie juda sinchroniškas, paskirstant apkrovą per kiekvieną ašmenį. Šio įrenginio ašmenys užsisklendžia automatiškai ir laisvai juda netrukdydamos oro tėkmei, kol slėgis abiejose grotelių pusėse tampa vienodas.

GP100KC-C sklendė stipriam slėgiui su atsvara skirta natūraliam oro įsiurbimui arba išleidimui, naudojant tik slėgio skirtumą iš abiejų pusių. Viduje ašmenys sujungti atsvara, kuri stabilizuoja jų judėjimą ir tolygiai paskirsto apkrovą. Ji leidžia reguliuoti slėgio praleidimą per ašmenis.

GP100KC-S sklendė stipriam slėgiui su spyruokle skirta natūraliam oro įsiurbimui arba išleidimui, naudojant tik slėgio skirtumą iš abiejų pusių. Viduje esanti spyruoklė sujungia ašmenis, stabilizuoja jų judėjimą ir tolygiai paskirsto apkrovą. Ji leidžia reguliuoti slėgio praleidimą per ašmenis.

HT 150 daugiaašmenė dūmų sklendė skirta apsaugoti patalpas gaisro metu. Užsiplieskus ugniai, ašmenys užsisklendžia, todėl į patalpą nepatenka daugiau oro.

HTE 400 sklendė, skirta užkirsti kelią gaisro plitimui tam tikroje patalpoje. Kadangi įprastai ventiliacijos sistema apjungia daugiau negu vieną patalpą, kurioje nors užsiplieskus ugniai susidaro sąlygos jai plėstis toliau. Ši sklendė užkerta tam kelią.

SDL Shut-Off sklendės yra skirtos oro tėkmei ir jos stabdymui vėdinimo bei kondicionavimo sistemose. Sunkus 4 dalių rėmas suteikia galimybę įrengti sklendę tokiose konstrukcijose, kaip tiltai, pertvaros ar laivai.

SDLT sklendės skirtos oro tėkmei ir jos stabdymui vėdinimo bei kondicionavimo sistemose. Sunkus 4 dalių rėmas suteikia galimybę įrengti sklendę tokiose konstrukcijose, kaip tiltai, pertvaros ar laivai.

STFD apsauginė sklendė skirta oro tėkmei ir jos stabdymui laivų vėdinimo bei kondicionavimo sistemose. Sunkus 4 dalių rėmas suteikia galimybę įrengti sklendę tokiose konstrukcijose, kaip tiltai ar pertvaros. Šio įrenginio konstrukcija yra optimaliai sandari.

STFD apsauginė sklendė skirta oro tėkmei ir jos stabdymui laivų vėdinimo bei kondicionavimo sistemose. Sunkus 4 dalių rėmas suteikia galimybę įrengti sklendę tokiose konstrukcijose, kaip tiltai ir pertvaros.

Dėl rekomendacijų ir detalesnės informacijos kreipkitės į mus.