Clean Room Solutions | Terminaliniai filtrai
16947
page-template-default,page,page-id-16947,ajax_fade,page_not_loaded,,qode-theme-ver-16.8,qode-theme-bridge,qode_header_in_grid,wpb-js-composer js-comp-ver-5.5.2,vc_responsive

Terminaliniai filtrai

Orą išpučiančias groteles rekomenduojama įrengti tokiose patalpose, kaip ligoninės, operacinės, laboratorijos, darbo patalpos, kuriose svarbu palaikyti itin švarų orą, ir t. t.

DUG-B ir DUG-A terminaliniai filtrai yra sukurti taip, kad atitiktų griežčiausius reikalavimus, skirtus švarioms patalpoms. Jų praktiška konstrukcija sukėlė revoliuciją tarp filtrų, montuojamų į švarių patalpų lubas.

DUG-MAB PLUS ir DUG-DAB PLUS filtrai, užtikrinantys minimalų slėgio kritimą, buvo patikrinti pagal EN 1822 reikalavimus. Palyginus su standartiniais modeliais, per visą savo darbo laiką jie sunaudoja mažiau energijos. Tokie filtrai idealiai tinka sterilioms aplinkoms, kurioms keliami griežčiausi švaros reikalavimai (ISO 14644-1 klasės 9–1). Jie labai praktiški, todėl sukėlė perversmą švarių patalpų instaliacijose. Šie filtrai yra populiarūs tarp reikliausių sektorių: farmacijos, mikroelektronikos ir elektronikos, chemijos ir t. t.

DIF.P, DIF.A ir DLS.A terminalų gaubtai, skirti filtrams, suteikia galimybę juos įrengti pačiose steriliose ir švariose patalpose.

DIF.K ir DIF.S terminalų gaubtai, skirti filtrams, suteikia galimybę juos įrengti pačiose steriliose ir švariose patalpose, kad oras būtų filtruojamas norimu švaros lygiu. Juos sudaro rėmas, kuriame yra DELTA filtras, plieninis gaubtas ir difuzorius. Filtrą ir difuzorių galima išmontuoti iš patalpos.

Dėl rekomendacijų ir detalesnės informacijos kreipkitės į mus.